Kardiobrychta s.r.o.

Naše ambulance vznikla v listopadu 2007 po dlouhodobé spolupráci s MUDr. Petrem Bouchalem, ve společných prostorách jeho již zavedené kardiologické ambulance. Od roku 2008 nabízíme kompletní rozsah ambulantní kardiologické péče (viz druhy prováděných vyšetření). Jako jediná privátní ambulantní kardiologická ambulance v Brně provádíme i jícnovou echokardiografii. Dále nabízíme možnost telemetrického vícedenního sledování EKG.

ordinace

Jmenuji se MUDr. Tomáš Brychta a po škole jsem začal pracovat v nemocnici v Novém Městě na Moravě, odkud pocházím. Dále jsem působil v Turnově a od r. 1997 na Interní kardiologické klinice Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice, kde jsem byl vedoucí lékař JIP. Na Interní kardiologické klinice Fakultní nemocnice Brno stále na malý úvazek pracuji, zaměřuji se na ambulantní péči o dospělé pacienty s vrozenými srdečními vadami, u kterých se podílím na provádění specializovaných vyšetření včetně intervenčních výkonů – intrakardiálních echokardiografií a uzávěrů defektů mezisíňového septa. S Interní kardiologickou klinikou FN Brno těsně spolupracuji i při nutnosti hospitalizace pacientů mé ambulance.

Od počátku roku 2015 v naší ambulanci externě pracuje MUDr. Marek Šebo CKTCH, který provádí echokardiografická vyšetření.

Od září 2015 náš tým posílila MUDr. Hana Poloczková, která dříve pracovala na IKAK FnuSA. Nyní bude mít vlastní ordinační hodiny, kde bude provádět všechna ambulantní vyšetření, která v naší ambulanci našim pacientům nabízíme.